Vetëm pak javë më parë çifti i shumëpërfolur i showbizit pranoi romancën e tyre.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj pranuan publikisht se janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh.

Tashmë që i kanë dalë fansave publikisht, ata kanë nisur një udhëtim romantik dhe eksplorues.

Çifti ka zgjedhur Tailandën. Ata kanë ndarë disa foto të veçanta nga gjërat e reja që po shijojnë në këtë udhëtim. /Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/eni-deh-genci-pasi-konfirmojne-lidhjen-arratisen-ne-nj-615783/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here