Eni Çobani dhe Flori Mumajesi, ja çfarë i bashkon Eni Çobani është një nga femrat më aktive në rrjetet sociale dhe kjo falë programit ‘Shihemi në gjyq’.

Eni ka surprizuar me postimin e saj më të fundit ku ka paralajmëruar një projekt me kantautorin Flori Mumajesi. ‘Me fjale te vogla por me hapa te medhenj ec ky djale.

Dhe ju me te drejte pyesni c’ne Eni me Florin.Se shpejti do na shikoni ne nje format shume te dashur televiziv.Je fantastik Flori Mumajesi.’-shkruan Eni krahas fotos së saj me Mumajesin.

flori

Ende nuk dihen detaje për këtë projekt. / Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here