Prej disa muajsh lojatri i PSG, skuadrës më të mirë të Francës, Kevin Trapp, është në një lidhje dashurie më ëngjëllin e Victoria’s Secret Iazbel Goulart.

Mesa duket nga foto e paparacëve të cilët nuk mund të shpëtonin, çifti po kalon pushimet në plazhin mahnitës të St. Barts.

Bukuroshja e Victoria’s Secret shfaqet tepër e hijshme me linjat e saj trupore.

Izabel dhe Kevin duken tejet të dashuruar teksa janë fotografuar së bashku.

15 16 17 18

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here