Ajo është një prej vajzave më të dashura të ekranit. Ndërsa ai, përveçse një kompozitor i njohur, së fundmi është kthyer edhe në një producent të suksesshëm klipesh.

Eneda Tarifa, këngëtare dhe njëherësh prezantuese e spektaklit të humorit “Portokalli” së bashku me parterin e saj, muzikantin Erjon Zaloshnja, pritet të bëhen prindër.

Lajmi qarkullon prej disa ditësh në formën e një thashethemi korridoreve të “Top Channel”.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here