Eneda Tarifa shkëlqen me performancën në Eurovision, ja si të votoniPërfaqësuesja e Shqipërisë në Eurosong 2016, Eneda Tarifa, ka shkëlqyer me performancën e saj në gjysmëfinalen e dytë.

“Fairytale” është kënga me të cilën u përfaqësua Shqipëria në edicionin e 61-të të Eurosongut, që sivjet po mbahet në Stokholm të Suedisë.

Tarifa dhe Shqipëria mund të votohen në numrin 17.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here