Eneda Tarifa realizon setin fotografik për EurovisionKëngëtarja fituese e Festivalit të RTSH-së, Eneda Tarifa, ka realizuar së fundmi një fotosesion të ri me fotografin Avni Selmani.Me këto fotografi, ajo pritet që të prezantohet në Eurovision që këtë vit do të mbahet në Suedi, transmeton TV Arta.

Ajo që shihet është se këngëtarja ka zgjedhur të vijë sensuale nëpërmjet këtij seti, diçka jo e zakonshme për të.

Joshëse dhe plot ngjyra, këngëtarja do ta përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në kompeticionin e rëndësishëm muzikor.Eneda fitoi në festivalin e Radio Televizionit Shqiptar me këngën “Përrallë”.

Eneda Tarifa realizon setin fotografik për Eurovision

 

Eneda Tarifa realizon setin fotografik për Eurovision

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here