Eneda Tarifa prezanton nipin...por vëmendjen e merr motra e saj!Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare Eneda Tarifa ka prezantuar përmes një fotoje nipin e saj, djalin e motrës.

Në fakt fotoja është mjaft gazmore pasi fytyra e nipit nuk duket. Ai ka në kokë një kaush kokoshkash.

Por më shumë sesa nipi, në foto bie në sy motra e Enedës, me të cilën këngëtarja ka një ngjashmëri shumë të madhe. Ky detaj ka rënë në sy edhe të fansave të saj të cilët i shkruajnë se duken si dy pija uji. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here