Eneda Tarifa ndryshon sërish lookEneda Tarifa ka vendosur t’ju thotë ‘mirëmëngjes’ fansave më një pamje ndryshe.

Këngëtarja e cila ka eksperimentuar shumë me flokët e saj dhe mesa duket edhe këtë mëngjes ja ka dedikuar ndryshimit.

Përmes një foto në Instagram ajo ka zbuluar pamjen e saj të re ku ngjyra e flokëve është më tepër platin se zakonisht. Mbetet për t’u parë nëse Tarifa do të ndalet me kaq apo do të vijojë me ndryshimet.

Eneda Tarifa ndryshon sërish look

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here