Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i dëgjojnë të gjithë.

Eneda është edhe një nga personazhet publik më të komentuar në media e rrjete sociale jo vetëm për anën profesionale, por edhe atë private.

Së fundmi Eneda ndodhet me pushime në Londër nga ku ka postuar disa foto duke na treguar edhe pamjen e saj të re.

Këngëtarja nuk është më bjonde, por i ka lyer flokët ngjyrë karrotë, një ndryshim që e ka bërë të duket edhe më simpatike dhe që i shkon shumë.
PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here