Eneda Tarifa me “Përrallë” ia mësyn EurovisionitEneda Tarifa tashmë ka prezantuar këngën saj me të cilën do të jetë edhe pjesëmarrëse këtë vit në festivalin e fundvitit i cili do të mbahet me datat 25,26 dhe 27.

Eneda e cila ka një kohë të gjatë që nuk ka qenë pjesëmarrëse në garat të tilla muzikore është rikthyer kësaj radhe me këngën “Përrallë”, raporton Indeksonline.

Kjo këngë tashmë është publikuar në kanalin Youtube ndërsa që po konsiderohet si njëra ndër këngët favorit për të vazhduar më tej ne Festivalin Europain që do të mbahet në maj të vitit të ardhëm në Suedi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here