Ishte mëngjesi i së dielës që lamë pas dhe këngëtarja dhe protagonistja kryesore e shou ‘Portokalli’, Eneda Tarifa, kishte vendosur të pinte kafe me njërën nga mikeshat e saj dhe kolegen më të mirë, Albana Osmani.

Ne donim të dinim se si i ka punët këngëtarja me rrjetin social Facebook.

Kjo ishte fotoja bardh e zi që ajo mbante në profilin e saj, ndërsa shprehte në një koment në mur përndjekjen e saj, ku konkretisht shkruante kështu: “Dituria më përndjek, por unë jam e më e shpejtë… hihihihihihihi …”.

Kur e lexuam, ne u trembëm pak, por më pas e kuptuam filozofinë në përndjekje të këngëtares Eneda Tarifa.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here