Vicky Pelletier-Primeau, nga Montreal, SHBA, ka shpenzuar mijëra euro për ta transformuar trupin e saj.

26 vjeçarja thotë se e adhuron të duket “fake” dhe se prej moshës 19 vjeçare ka dashur ta ndryshojë pamjen e saj.

Ajo filloi rrugëtimin e saj duke marrë injeksione që kushtonin deri në 5 mijë euro.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here