Endri vjen me klipin e ri "Baby falma''Endri është një ndër këngëtarët më të rinj në gjithë estradën shqiptare por jo edhe i panjohur.

Endri është i ri në moshë por që ka arritur të marrë zemrën e shumë fansave. “Baby falma” është kënga e tij më e re e publikuar sot, transmeton Indeksonline.

Këtë këngë këngëtari ka lansuar së bashku me videoklip në të cilin është edhe një vajzë shumë e bukur dhe e cila është një stapiste fantastike.

Sigurisht se edhe kjo këngë është prodhim nga Zzap dhe Chris nga On Records.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here