Enca Haxhia ka treguar se ajo nuk mund të flejë dot pa një shishe ujë afër shtratit.

Enca Haxhia ka një lidhje mjaft të ngushtë me fansat dhe shpesh poston për ta foto dhe detaje nga jeta e saj.

Këngëtarja ka ndarë së fundmi një sekret me ndjekësit e saj të shumtë. Enca ka treguar se nuk mund të flejë pa pasur një shishe me ujë afër shtratit.

“Fakt qesharak: unë gjithmonë fle me një shishe uji afër shtratit tim”, ka shkruar ajo në një postim në llogarinë e saj në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here