Këngëtarja Enca Haxhia gjithnjë është shquar për linjat e saj seksi dhe bombastike dhe mesa duket edhe këtë herë i ka lënë ndjekësit pa fjalë.

Ajo ka veshur një palë bikini ku i lë shumë pak vend imagjinatës duke ekspozuar tërësisht gjoksin e saj. Mirëpo duket se këto janë bikinit e preferuara të këngëtares pasi me po të njëjtat bikini ka pozuar në Instagram edhe një vit më parë, kur ndodhej me pushime në Ulqin. Edhe këtë vit ajo ka shkaktuar të njëjtën efekt tek ndjekësit e saj duke e komentuar pafund për gjoksin./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here