Pas publikimit të fotos së saj thuajse nudo ku i dallohet gjoksi këngëtarja Enca Haxhia ka patur një debat në rrjete sociale me një nga ndjekësit e saj, e cila i ka komentuar në foto dhe në postimin e këngëtares ku shkruante:

“Përse duhet ta tregosh gjoksin në çdo veshje’. K****ju ta gjitha po rrezikoni jetën duke bërë ndërhyrje për t’i pasur të mëdha si të miat”,-ka shkruar Enca.

Komentuesja është shprehur se nuk e ka zili gjoksin  e saj pasi të gjitha po shkojnë drejt reduktimit jo drejt shtimit, madje se edhe i dashuri i saj i thotë që i preferon të vogla. Në atë moment Enca i është kthyer duke i thënë:

“Zemër, me bast që po të kërkoj emrin e tij në mesazhet e mia në Instagram, ai do të jetë aty. Është i dashuri yt, e ka për detyrë ta thotë”,-përfundon këngëtarja./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here