Enca Haxhia njihet për këngët e saj të cilat gjithnjë kthehen në hite dhe priten mirë nga publiku.

Ajo ndiqet nga miliona fansa nëpër rrjetet sociale.

Përpos paraqitjeve seksi që bën nëpër videoklipet e saj këngëtarja vazhdimisht i  ‘shpërblen’ fansat e saj me paraqitjet e saj mjaft të nxehta.

Së fundmi Enca është paraqitur në llogarinë e saj në Instagram, duke i provokuar fansat e saj të shumtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here