encaEshte nje nga emrat me te lakuar tek te rinjte koheve te fundit, shume aktive me projekte dhe shume e pranishme ne media….

Sapo ka lancuar edhe projektin e rradhes qe titullohet ”E ke rradhen ti”, nje kenge qe eshte pelqyer qe heren e pare qe eshte degjuar.

Enca Haxhia eshte rikthyer me nje projekt ne versionin audio pas klipit te fundit qe e realizoi me titull ”Jepe tash” qe gjithashtu u prit dhe vazhdon te degjohet akoma, duke grumbulluar deri me tani gjysme milion klikime, bazuar ne ate se eshte akoma emer i ri ne skenen muzikore.

Ne vazhdim ne ju sjellim edhe teksin si dhe videon e kenges per te degjuar ata qe nuk kane pasur mundesi.

Teksti

Ajo, nuk te ndjen si une te ndjej A me beson? Muajin tjeter nuk do jesh me te ta premtoj Hapin e pare vec ti e hedh e ke ne dore Cfare te pengon? E ndjej,ne zemren tende nuk ka vend per nje tjeter ndjenje Sa here jam me ty edhe me shume Ti me pelqen “Faleminderit” nuk ka vend por me puth me shpejt E kam me t’vertete….

Mos ki frike ti mbylli syte Mos I hap Kjo muzike eshte ajo qe ndez cdo nate Nuk ka feste pa nje kercim shume pikant Por tani e ke rradhen ti.

Degjo,fjalen e duhur e me vone ti fantazo Si nje melodi do t’vij tek ti e te mbuloj Me miliona puthje si n’kartona me zemra roze Me drita plote Atje e kemi nje vend ku mund te rrime te vetem ne Se ti ke nevoje te t’flas do te dish dicka te re Nje enderr e bukur qe filloi siper mbi re Ku une te them.

Mos ki frike ti mbylli syte Mos I hap Kjo muzike eshte ajo qe ndez cdo nate Nuk ka feste pa nje kercim shume pikant Por tani e ke rradhen ti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here