Enca nuk ngopet me…Enca Haxhia është një vajzë e plazheve dhe kurrsesi nuk mund të ngopet me të qëndruarit në plazh.Këngëtarja i ka dhënë vetes pak pushim, derisa ka pushtuar bregdetin pas lansimit të hitit të saj më të ri “Soul Killa”.

Ajo vazhdimisht poston fotografi nga plazhi dhe deti dhe në një të fundit thotë se është e varur nga plazhi.

Përmes postimit Enca le të kuptohet se ajo nuk ngopet kurrë nga plazhi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here