Enca Haxhiu performon me të brendshme?!Enca Haxhiu ka nisur turneun e saj veror të koncerteve dhe thuajse çdo ditë është në qytete të ndryshme.

E veshur çdo herë provokuese, kjo nuk na bënë më shumë përshtypje, por paraqitja e saj e fundit para publikut ulqinak, është për t’u habitur, transmeton Telegrafi.

Enca ka performuar para të pranishmëve vetëm me një bluzë dhe asgjë në pjesën e poshtme.

Artistja duket ta ketë shijuar mjaft shumë këtë mbrëmje, pasi në mbishkrimin bashkangjitur fotos ka shkruar se eksperienca në Ulqin ishte si një ëndërr e bërë realitet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here