Enca Haxhiaj: Dua ta puth edhe një herë Erën Duket se këngëtarja e ka shijuar puthjen e koleges së saj në buzë.

Bëhet fjalë për Era Istrefin dhe Enca Haxhiajn, ku në një fotografi shihen duke u puthur, e kjo ka bërë që të komentohet për një kohë të gjatë në mediat tona dhe rrjetet sociale.

Por, për këtë ka folur edhe vetë njëra nga protagonistet.“Puthja me Erën? Shumë e mirë. Do të doja ta puthja edhe një herë”, ka thënë Enca për emisionin “Pizzicato”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here