Enca Haxhia vjen me foto seksiEnca Haxhia ka grumbulluar 800 mijë fansa në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Ajo sigurisht se ka përshëndetur çdo një nga këta fansat dhe atë me një fotografi seksi, ku shihet pranë pasqyrës në dhomën e saj të gjumit dhe me rroba të fjetjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here