Enca Haxhia vjen me “Call me Goddes''Pas suksesit që shijoj me këngën “Soul Killa”, këngëtarja Enca Haxhia ka sjellë edhe një hit tjetër.“Call me Goddes” titullohet kënga e sajë e re e cila tashmë është publikuar në kanalin e saj zyrtar në Youtube, transmeton Indeksonline.

Përgatitja e kësaj kënge dhe xhirimet e klipit i kanë marrë mjaftë kohë këngëtares e cila herë pas here është kujdesur që të publikojë për fansat imazhe dhe video të shkëputura nga videoklipi.

Më poshtë mund ta ndiqni këngën e saj më të re.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here