Enca Haxhia prezanton prindërit në rrjetet socialeEnca ka prezantuar prindërit e saj me anë të një fotoje në Instagram.Së fundmi është bërë trend që këngëtarët të prezantojnë prindërit e tyre para fansave përmes rrjeteve sociale.

Dhe, këtë e ka bërë edhe Enca, e ka postuar fotografi me dy personat “përgjegjës” për ekzistencën e saj.

Fotografia është shoqëruar edhe me shumë komente nga ndjekësit, shumica e të cilëve mendojnë se ajo i ngjan babait të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here