Enca Haxhia nuk i ndahet marijuanësEnca Haxhia tashmë shumë e njohur për publikun e gjërë, është bërë më e ndjekura në rrjete sociale dhe gjithashtu ndër këngëtaret më të angazhuara brenda dhe jashtë vendit.

Enca, prej kohësh provokon në mënyra të ndryshme. Në videoklipin e këngës “A po t’pëlqen”, këngëtarja sjellë imazhe me mariuhanës.

Më pas veshi një fustan me gjete të kësaj bime narkotike, ndërkaq tani e ka veshur një bluzë, në qender të së ciles shiet bari i preferuar i këngëtares.

Pra, Enca nuk po i ndahet asesi mariuhanës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here