Enca Haxhia eshte nje kengetare e re ne tregun muzikor shqiptar, e cila po korr sukses.

Por verejme qe bukuroshja ka nje ngjashmeri me nje tjeter kengetare te suksesshme shqiptare, sic eshte Elvana Gjata.

Ne kete fotografi shohim qe Enca dhe Elvana ngjajne shume me njera-tjetren, nga pamje e jashtme, floket si dhe nga buzeqeshja e embel qe i karakterizon te dyja bukuroshet.

17- vjecarja Enca Haxhia ka publikuar te premten edhe klipin e saj me te ri, Kjo Vere, qe eshte kompozuar nga Big Basta

Nderkohe qe edhe Elvana eshte duke punuar per nje tjeter kenge, qe shume shpejt do te lancohet ne treg. Ne i urojme suksese te dyja kengetareve. /shqiptarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here