Enca Haxhia me të pasme ‘alla’ Kim Kardashian Në krahasim me një pjesë të madhe të këngëtareve, ajo dallon për format disi më të mbushura.E përfshirë në koncerte të ndryshme, Enca Haxhia tregohet e kujdesshme në përzgjedhjen e veshjeve të saj.

Në llogarinë e saj personale në Instag
ram, ka publikuar një fotografi teksa shihet e veshur me të zeza ngjitur pas trupi, ndërsa bien në sy të pasmet “alla Kim Kardashian”.

Krenare për format e saj, ndoshta kjo ka qenë dhe arsyeja pse Enca e ka publikuar fotografinë për t’i ekspozuar ato.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here