Kengetarja e re dhe e bukur, Enca Haxhia, shpesh terheq vemendjen me lookun e saj. Eshte nje vajze qe pelqen ngjyrat dhe veshjet qe terheqin syrin, mbase edhe pak te guximshme.

Keshtu, ajo ka bere dhe nje ndryshim te guximshem keto dite, duke ngjyer floket ne nje menyre te vecante, qe nuk e kishim pare me heret. Gjysmen e flokeve i ka bere te kuqe ndersa gjysmen tjeter i ka rregulluar ne formen e saj natyrale. Nuk e dime se nga i erdhi kjo ide, por duket mjaft bukur dhe interesante.Jemi te bindur se me kete look do te terheq edhe syrin e ndonje mashkulli te vecante. Por, kur jemi tek kjo teme, duhet te permendim se mashkulli i saj ideal duhet t’i permbahet disa rregullave: “Qe te me bej 100% per vete, nje mashkull duhet te veshet me klas, rregull dhe pasterti”, ka rrefyer Enca per gazeten “Paloma”.

Prandaj, nese je mashkull dhe i ploteson keto kushte, atehere suksesin e ke te garantuar me bukuroshen Enca.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here