Enca Haxhia i përgjigjet propozimit për martesëNuk u ndodh vetëm yjeve botërore të marrin propozime të çuditshme për martesë nga njerëz të panjohur.

Kështu i ka ndodhur edhe Encës në rrjetet sociale nga një fans i saj, transmeton Telegrafi.

“Enca a martohemi bashkë? Punët e shtëpisë i bëj unë kurse ti merru me karrierën. Si thua a pranon?”, është propozimi të cilit këngëtarja i është përgjigjur me “Bereqaves”.

Enca Haxhia është njëra nga artistet shqiptare me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale si dhe ndër më aktivet.

Enca Haxhia i përgjigjet propozimit për martesë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here