Ajo quhet Enca Haxhia, dhe është nga Tirana, ndërsa jo vetëm është simpatike, por këndon edhe bukur, pavarësisht se provoi edhe në spektaklin “The Voice of Albania”, por nuk i eci ashtu sic duhet.

Vajza ka shumë video në Youtube ku këndon duke pasur shumë shikime nga njerëz të ndryshëm.

Enca është vetëm 16 vjece, dhe i pëlqen shumë muzika dhe bota e spektaklit. Pa marrë parasysh se sa u pëlqeu në “The Voice”, ajo vazhdon ëndrrën e saj për të kënduar edhe në Youtube.

Por sa e sa vajza dhe djem të ri dhe të talentuar ka në kanalin më të klikuar dhe të dëgjuar Youtube, ne do ti zbulojmë një e nga një duke qenë një suport i mirë i atyre, ndoshta për tu lakuar më shumë dhe për tu thënë se janë shumë të talentuar, sic është dhe Enca. Pak më poshtë mund të shihni edhe një nga interpretimet e saja, pikërisht në Youtube.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here