Enca Haxhia duket seksi edhe pse e shëndoshë!Enca Haxhia është gjithmonë e kujdesshme gjatë postimit të fotografive nëpër profilet e saja në rrjetet sociale duke bërë që të duket sa më seksi, shkruan Gazeta Express.

Mirëpo, në disa fotografi të realizuara ajo shfaqet mjaftë e plotë.Nuk është hera e parë që publikohen foto të Encës ku i shfaqet pesha.

Sido që të jetë, Enca vazhdon të pëlqehet dhe është një nga këngëtaret e reja që tashmë ka zënë vend në skenën shqiptare./GazetaExpress/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here