Enca Haxhai publikon foto nga xhakuzi Këngëtarja mediatike Enca Haxhai është një ndër figurat publike më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo është çdo ditë aktive, teksa tenton të jetë sa më pranë fansave përmes fotografive dhe videove të ndryhme që publikon vazhdimisht nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi, në të cilën është shfaqur mjaft provokuese.Image

Në fotografi, Enca shijonte një larje të mirë në xhakuzi, teksa kishte veshur një bluzë në pjesën e sipërme, e cila e lagur tregonte hiret trupore të këngëtares.

Enca di të jetë gjithmonë e nxehtë në fotografitë e saj, të cilat marrin mijëra pëlime dhe komente nga fansat. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here