Këngëtarja Enca Haxhia ende po qëndron në Munich për shkak se fluturimi i saj u anulua.

Në vend se të mërzitej me këtë gjë, ajo ka vendosur që të bëj diçka, për herë të parë në jetën e saj, shkruan lajmi.net

Enca nuk ka rezistuar dhe ka provuar skijimin.

E veshur me një palë patina, gati për të nisur këtë aventurë për herë të parë pas kaq shumë kohësh, këngëtarja  ndërkohë nuk lë pa filmuar edhe bukuritë e këtij qyteti natën.33

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here