Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një foto së bashku me një urim mjaft të ndjerë për ditëlindjen e motrës së Windi.

Në këtë postim në rrjete sociale Enca është shprehur se ndihet mjaft krenare për motrën e saj të vogël. “Gëzuar ditëlindjen motrës  më të bukur, më të zgjuarës dhe më gazmores në botë!!! Jam shumë krenare për ty,”-përfundon postimi i këngëtares në rrjete sociale.8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here