Jemi mësuar ta shohim gjithmonë në skenë balerinen Enada Hoxha, por nuk ka ndodhur kjo gjë këtë herë.

Enada ka kaluar 3 orë pa lëvizur në karrige, përzier mes spektatorëve duke ndjekur bashkëshortin, që këtë herë kishte në krah një tjetër femër.

Në fakt Enada është ndier paksa e ngurtë në poltronin e saj, një situatë jo fort e këndshme për balerinën që është mësuar gjithmonë në skenë dhe jo spektatore. Madje ajo nuk është pranuar të futet as në “Golden Room”, vendin kur konkurrentët ndanin çdo emocion.

Balerina Enada është ndier krenare edhe si spektatore puna e saj është shfaqur tek pjesa tjetër e trupës së baletit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here