Emocionon Nard Ndoka, ja si kërcen me bashkëshortenPolitikani Nard Ndoka, tashmë është kthyer në një nga personazhet më të interesantë të spektaklit “Dance With Me”.

Por këtë herë drejtuesit e këtij spektakli i kanë bërë një surprizë Nardit, duke i ftuar gruan që të kërcente bashkë me të në skenë, shkruan Syri.

Kryetari i Partisë Demokristiane nuk e priste diçka të tillë dhe duket se është kapur në befasi. I emocionuar shumë nga ky fakt ai ka kërcyes një vallëzim, shpesh herë i përqafuar me gruan.

Ndërsa në fund të tij, duket se emocionet për të nuk kishin mbaruar, pasi është përlotur nga ky fakt. Momentet emocionuese nga kërcimi i tyre mund t’i gjeni në fotografitë e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here