Modelja dhe këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ka pasur një fëmijëri të përsosur.

Morena kishte mbetur pa nënë që kur ishte në moshë të re.

E kështu këngëtarja Taraku ka kaluar shumë sfida pa praninë e saj.

E së fundmi përmes një fotografie që ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram thotë se fëmijëria e saj ka mbaruar herët.

Në këtë fotografi ajo shihet së bashku me qenin e saj, për të cilin thotë se në krahët e tij ajo përsëri e jeton fëmijërinë.

“Se femijerija ime mund te mos kete qene e persosur edhe pse ka mbaruar heret, por ne krahet e tu une jetoj perseri femijerine…”, kishte shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here