Emmy Rossum në gisht unazën e fejesësJanë bërë dy javë që prej kur këngëtarja dhe aktorja amerikane, Emmy Rossum i ka thënë po propozimit për martesë të Sam Esmail.

29 vjeçarja është fotografuar rrugëve të Beverly Hills, e menjëherë mund të vihej re unaza që mbante në gisht, transmeton Klan Kosova.

Bukuroshja kishte veshur një fustan ngjyrë portokall dhe një palë sandale ngjyrë bezhë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here