Emma Stone ndahet nga Andrew GarfieldAktorja e njohur, Emma Stone dhe Andrew Garfield janë ndarë pas një lidhje katër vjeçare.

Takimi i parë mes dy aktorëve ka ndodhur në vitin 2011, në setin e “The Amazing Spider – Man”, ku Stone interpretoi rolin e Gwen Stacy dhe Garfield rolin e Peter Parker.

Burimet zyrtare theksojnë se zënka e dy aktorëve daton muaj më parë, ndërsa planet për martesë mbetën thjeshtë dëshirë mes palëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here