Aktorja Emma Roberts dëshiron që të shkojë hapave të aktores Gwyneth Paltrow.

Aktorja 20-vjeçare ka thënë për revistën Elle se dëshiron të këtë një karrierë sikurse aktorja e “Iron Man”.

“Gwyneth Paltrow dhe Kate Hudson janë emrat që në fakt dëshiroj t’i ndjek, sepse ato janë aktore të preferuara të prindërve të mi”, tha ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here