E ftuar në emisionin e mëngjesit në ‘Ora News’ ka qenë  një nga vajzat e përfolura si këngëtare Gugu.

Ajo është vënë në vëmendje për shkak të formave trupore bombastike. Gjatë transmetimit ‘Zogu i Tiranës’ ka kërkuar të prekë të pasmet e saj.

Sigurisht që Gugu  nuk mund të linte pa provuar këtë kënaqësi.  Teksa ajo ‘zgërdhihet’ nga prekjet e Zogut, ai konfirmon se këngëtarja i ka të pasmet në super formë.

Me sa duket televizioni e ka humbur konceptin e kohës dhe nuk ka limit për peversitetet  e transmetuara në orët e para të mëngjesit. /Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here