Eminem publikon “Campaign Speech” Eminem, reperi i famshëm amerikan, rikthehet në tregun muzikor me këngën më të re “Campaign Speech” .

Ai ka paralajmëruar dhe albumin e ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here