Fansat në mbarë botën janë përgatitur për të festuar ditëlindjen e reperit të njohur, Eminem.

Ai është kurorëzuar si artisti që ka shituar më tepër disqe në dhjetëvjecarin e fundit dhe sigurisht që dueti me Lady Gaga do të ketë të njejtin sukses.

Më 17 tetor Eminem, do të fesoj 40-vjetorin e tij së bashku me 61 milionë fansa në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here