Justin Bieber, këngëtari i ri kanadez i bërë idhull i adoleshenteve të të gjithë botës dhe Eminem, janë fituesit e Billboard Music Awards.

Ceremonia është mbajtur në fundjave në Las Vegas.

Të dy kanë fituar nga gjashtë çmime secili, ndërkohë reperi 38 vjeçar i Detroitit ka marrë edhe çmimin e “Artistit të vitit”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here