Emine Çunmulaj, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), ka pozuar për edicionin e shkurtit të revistës së njohur “Elle” në Gjermani, për të cilën ajo ka dhënë edhe një intervistë.

Bukuroshja ka thënë se gjatë këtij viti është shumë e angazhuar nëpër revista mode të ndryshme që do të mbahen nëpër botë.

Çunmulaj ishte manekinia e kopertinës së kësaj reviste gjermane edhe për muajin nëntor-  dhjetor të vitit  2009.

“Elle” është një revistë që i kushtohet modës luksoze dhe të bukurës. Ndërkaq, Çunmulaj në fund të vitit të kaluar vizitoi edhe Kosovën, ku mbajti një revistë mode në Gjakovë, në të cilën patën marrë pjesë edhe modele të tjera të njohura kosovare e shqiptare.

Një ndër to ishte edhe manekinia e fundit, Marigona Dragusha, shoqëruesja e dytë e “Miss Universe”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here