Modelja Emina Cunmulaj i ka bere nje dedikim mjaft te ndjere bashkeshortit te saj.

Kete here ajo ka publikuar nje foto ku ata shfaqen duke vallezuar me njeri-tjetrin.

“Ti je mbreti im dhe jam mirënjohëse për ty çdo ditë. Për të mos thënë që t’i ma ‘heq trurin’ ndonjëherë lol por hej kjo ndodh kur femra alfa është me një mashkull alfa”– shkruan modelja. Cifti kane dy vajza Ella Faria dhe Mia Soraya.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here