eminacunmulajBukuroshja shqiptare Emina Çunmulaj ka shkëlqyer përballë fotografit të mirënjohur shqiptar Fadil Berisha, gjatë një seti fotografish nën emërimin “Lugina e Vdekjes”

Është njëra nga modelet shqiptare më të preferuara në botë. Emina Çunmulaj, shqiptarja nga Ulqini çdo herë është vlerësuar lartë për bukurinë e saj.

E ajo që e ka plotësuar edhe më shumë sharmin e bukuroshes, janë pistat e modës, nëpër të cilat sa herë që është paraqitur, ka shkëlqyer pafundësisht.

Ajo sërish vjen bukur dhe plot joshje. Kësaj radhe bukuroshja shqiptare ka shkëlqyer përball fotografit të mirënjohur shqiptar Fadil Berisha.

Burimi: Vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here