Modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet me seksi se kurrë më rroba banjo.

Ndonëse është bërë nënë e një vajze sërish Emina ka arritur të fitojë linjat e saj prej modeleje dhe diçka të tillë e tregon në foton më të fundit të publikuar prej saj, ku gjendet në jaht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here