Emina Cunmulaj publikon foto duke i dhenë gji vajzës!Modelja Emina Cunmulaj, me rastin e ditëlindjes së vajzës së saj Ella Faria, ka zgjedhur që të publikoj fotografi nga më të veçantat, madje edhe fjalët e saj për vajzën ajo i shkruan me shumë emocion.

Në Instagram ajo ka publikuar një foto duke e ushqyer me gji vajzën e saj, për të cilën thotë së është gjeja më e mrekullueshme në jetën e saj, dhe se është e bekuar që është nëna e saj, transmeton GazetaBlic.com

“Të të ushqej ty është një nga gjërat më të mrekullueshme që më ka ndodhur në jetë, Jam me të vërtet e bekuar që jam nëna jote…Ella Faria, në këtë ditë një vit më parë ti më ke sjellur shumë dashuri në jetën time, dhe unë kam qenë e bekuar që jam në gjendje të bëjë një gjë kaq të rëndësishëm si nënë #tëushqejmegji është një dhuratë, që më është dhënë mua dhe këtë gjë e dua çdo minute të jetës time“, janë këto fjalët e saj për vajzën që tashme ka mbushur një vjet./GazetaBlic.com

https://www.instagram.com/p/BSMS9g8jMWz/?taken-by=eminacunmulaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here