Modelja Emina Cunmulaj, ka pozuar për koleksionin e ri te veshjeve të kompanisë “Talbots” e cila, është një kompani e njohur në Amerikë.

Më poshtë po ju sjellim disa foto, jo vetëm për të admiruar Eminën, por dhe për të përzgjedhur diçka për garderobën tuaj të vjeshtë/dimrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here